Okiem prelegentki

Opadły emocje związane z wystąpieniami podczas ostatniej konferencji w Pilawie dotyczącej oceniania. Pozwolą Państwo, że podzielę się kilkoma refleksjami jako osoba biorąca czynny udział w tym wydarzeniu, czyli prelegentka. Od razu ujawnię, że są to: podziw i zaskoczenie.

Sprawozdanie z konferencji

20 marca 2026 r., w gościnnej Pilawie, w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza odbyła się konferencja zorganizowana przez Stowarzyszenie Ambasadorów Dzieci i Młodzieży pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa. Temat konferencji – tytuł publikacji profesora B. Niemierki – spotkał się z dużym zainteresowaniem zarówno prelegentów, jak i uczestników spotkania.

Refleksja pokonferencyjna

Konferencja „Między Oceną szkolną a Dydaktyką”, w której miałam przyjemność uczestniczyć, była wartościowym wydarzeniem, które w przemyślany sposób połączyło refleksję naukową z praktyką edukacyjną.